Rév Gas Industries Ltd.

True Partner in Pressure

Butla aluminiowe L6X®

Butle aluminiowe L6X®są wykonane ze specjalnego stopu aluminium L6X, opatentowanej przez Luxfer formule stopu aluminium Luxfer A6061.

Ten odporny na korozję stop został opracowany specjalnie przez firme Luxfer, uznawana za jednego z najbardziej renomowanych producentów w branży.Specjalisci Luxfer  opracowali ten odporny na korozję stop, aby zapewnić wyjątkową wydajność w najbardziej wydajnych zastosowaniach wysokociśnieniowych. W porównaniu do konwencjonalnych stopów aluminium 6061, stop L6X został zoptymalizowany, aby zapewnić dłuższą trwałość, twardość i wytrzymałość na rozciąganie w długim okresie czasu, nawet przy napełnianiu pod wysokim ciśnieniem. Ze względu na wyjątkową charakterystykę działania stopu L6X, Luxfer zawsze przekraczał lub przekraczał najbardziej kompleksowe i najbardziej rygorystyczne testy wykonywane przez największe na świecie firmy gazowe lub główne regulatory. Ponad 50 milionów stopów aluminium Luxfer L6X znajduje zastosowanie w ponad 50 krajach na całym świecie.

Butle aluminiowe Luxfer zapewniają niezawodną pracę nawet po 100 000 cykli testów ciśnieniowych. do 40% lżejsze od konwencjonalnych butli stalowych, odporne są na korozję i nadają się również do niskich temperatur. Butle aluminiowe Luxfer mogą być bezpiecznie używane w pobliżu urządzeń wrażliwych na działanie magnetyczne ,także w pobliżu skanerów o wysokiej czułości z rezonansem magnetycznym.