Rév and Partners Gas Industrial Trading Ltd.

True Partner in Pressure

Przenośny koncentrator tlenu EasyPulse– POC

Przenośny koncentrator tlenu EasyPulse– POC

EasyPulse POC to idealny produkt, który pomaga pacjentowi zapewnia mobilność.

POC to zasilane bateryjnie urządzenie medyczne, które pobiera tlen z otoczenia i dostarcza tlen medyczny przez kaniulę. Niezależnie od tego, czy znajdujesz się w salonie, w parku, czy w samolocie,  koncentrator tlenu EasyPulse POC może stale dostarczać czysty tlen bez obawy o wyczerpanie się tlenu lub konieczność noszenia ciężkich butli. Koncentratory EasyPulse POC zostały zaprojektowane tak, aby sprostać najtrudniejszym warunkom i nadal działać, kiedy tego najbardziej potrzebujesz.

 

Innowacyjna technologia VPSA z CMV Innowacyjna technologia VPSA (Vacuum Vacuum Absorption) i CMV (Controlled Minute Volume).

Tylko koncentratory POC EasyPulse wykorzystują innowacyjną technologie VPSA (Vacuum Vacuum Absorption) i CMV (Controlled Minute Volume).EasyPulse POC to jedyne urządzenie na rynku, które wykorzystuje technologię naprzemiennej adsorpcji podciśnienia (VPSA) do oddzielania azotu od tlenu. Ta technologia umożliwia regenerację sita molekularnego po każdym cyklu. Rezultatem są czyste sita molekularne, które gwarantują produkcję bardzo czystego tlenu w długim okresie. Technologia Controlled Minute Volume (CMV) zapewnia dostarczanie tlenu podczas w pierwszej części trzeciej fazy wdechu,co zapewnia uzyskanie maksymalnej efektywności klinicznej, niezależnie od częstości oddechów.

Łatwy w użyciu

EasyPulse POC ma prostą funkcję wybierania wielkości przepływu tlenu. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby ustawić wielkość przepływu tlenu. W przeciwieństwie do wielu innych POC, nie ma mylącego panelu elektronicznego. Koncentrator posiada również łatwy do odczytania wskaźnik poziomu naładowania baterii i diodę alarmu LED.

Kompaktowy i lekki = swoboda poruszania się

EasyPulsse POC-3 i POC-5 są dostępne w kompaktowym i lekkim opakowaniu, co pozwala na łatwe przenoszenie, podczas podróży, więc możesz spacerować po parku. Dajemy Tobie w opakowaniu : torbę na ramię, ładowarkę prądu zmiennego,ładowarkę samochodowa prądu stałego, zewnętrzną baterię i opcjonalnie plecak premium, który zapewnia dodatkowy komfort, dzięki któremu możesz iść wszędzie tam, gdzie chcesz. Przenośny koncentrator tlenu EasyPulse jest zatwierdzony przez FAA do użytku w liniach lotniczych i łatwo mieści się pod fotelem linii lotniczej: wysokość POC-3: 21,6 cm, szerokość: 16,5 cm, głębokość: 11,4 cm / POC-5 wysokość: 25,7 cm, szerokość: 16, 5 cm, głębokość: 11,4 cm.

Doskonała żywotność baterii

Wewnętrzne i zewnętrzne baterie EasyPulse POC zapewniają prawie 11 godzin pracy na baterii. Koncentrator można również podłączyć do gniazdka ściennego lub zasilacza samochodowego prądu stałego.

Niskie koszty utrzymania

Tylko jeden filtr, który jest łatwy do czyszczenia przez pacjenta.

W opakowaniu: 

  • POC (wewnętrzna bateria)
  • 220 V ładowarka prądu zmiennego 
  • 12 V ładowarka samochodowa prądu stałego
  • Zewnętrzna bateria 
  • Torba na ramię 
  • Kaniula nosowa

Jeśli masz jakieś pytanie, zapytaj naszego przedstawiciela.

 

Wymiary

POC - 3

POC - 5

Rozmiar

wysokość: 21,6cm / szerokość: 16,5cm / głębokość: 11,4cm

wysokość: 25,7 cm / szerokość: 16,5 cm / szerokość: 11,4 cm

Waga

2,2 kg

2,8 kg

Wysokość

Poziom morza  do  4267m

Poziom morza  do  4267m

Temperatura robocza

5 ° C do 40 ° C

5 ° C do 40 ° C

Temperatura przechowywania / transportu

-20 ° C do 60 ° C

-20 ° C do 60 ° C

Wilgotność względna

Do 95% bez kondensacji

Do 95% bez kondensacji

Stężenie tlenu

87% do 95% dla wszystkich ustawień

87% do 95% dla wszystkich ustawień

Czas uruchomienia

87% stężenie O² ≤ 10 min

87% stężenie O² ≤ 10 min

Moc

prąd zmienny:: 100 - 240 VAC (1,0 A @ 120 VAC)

prąd stały: 11 - 16 VDC (5,0 A @ 12 V )

prąd zmienny:: 100 - 240 VAC (1,0 A @ 120 VAC)

prąd stały: 11 - 16 VDC (5,0 A @ 12 V )

Poziom hałasu (ustawienie 2)

39dBA

44dBA