Rév and Partners Gas Industrial Trading Ltd.

True Partner in Pressure

Przenośny koncentrator tlenowy Easy Pulse (POC)

Przenośny koncentrator tlenowy Easy Pulse (POC)

Przenośny koncentrator tlenu EasyPulse (POC) to doskonały produkt, który zwiększa mobilność i niezależność pacjenta.

 

Idealny produkt –brak ciągłego przepływ tlenu

Łącząc dwa rozwiązania technologiczne, EasyPulse POC jest kombinacją najpopularniejszego, wydajnego systemu dozowania tlenu i koncentratora tlenu.

 

Łatwy w użyciu

EasyPulse Portable Oxygen Concentrator ma prosty interfejs użytkownika,jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika, a pacjenci mogą łatwo dostosować w domu wymagane natężenie przepływu tlenu. Łatwy do odczytania wskaźnik poziomu naładowania baterii i dioda LED alarmu.

 

Kompaktowy i lekki

EasyPulse POC to najlżejszy przenośny koncentrator na rynku. Dostępny w wersjach z dozowaniem tlenu 3 i 5L z pokrętłam i przyciskami.

 

Technologia CMV

Opatentowana technologia oszczędzania tlenu Controlled Minute Volume (CMV) zapewnia stałą ilość tlenu na minutę pacjentowi w pierwszej połowie wdechu, niezależnie od częstości oddechów. Dostarczona objętość tlenu automatycznie dostosowuje się do częstości oddechów pacjenta, utrzymując minimalną objętość.

Wszechstronny

Urządzenie EasyPulse POC można używać zarówno w torbie do noszenia, jak i opcjonalnie z opcjonalną torbie premium, która zapewnia jeszcze lepszą ochronę przed możliwymi uszkodzeniami, jednocześnie umożliwiając cichą pracę.

 

Niskie koszty utrzymania

EasyPulse POC wykorzystuje tylko jeden filtr, który jest łatwy do czyszczenia przez pacjenta.

 

Doskonała żywotność baterii

Przenośny koncentrator tlenu EasyPulse ma wbudowany akumulator pozwala na prace do 3 godzin przy ustawieniu dla 2l. . Urządzenie może być również używane z kablem sieciowym lub z  adapterem samochodowym prądu stałego.